Holstein-fríz kínálatunk

Állomásunkon bent álló bikáink saját termelésű szaporítóanyaga:

NévApaságRZGRZ€m_kgzsír_kgzsír_%feh_kgfeh_%RZMRZrobotB_kazeinLábalakulásTőgyRZNRZhealth
BelugaBest Benz15223371359570,02550,07140121A2A2102109130120
Gary-RedGywer1481867162119-0,4430-0,25119-A1B121121129128
Percey-RedPace Red1391609197754-0,2560-0,09141-A2A2103116116112
GatesGywer14016591224590,09510,08139-A2A2106113111110
MarleyMalinus13914171148570,10490,09137108A1A2116114112114
OlafAraxis1251040125340,28220,17119-A2A2105104110111
OperaAraxis1301501525730,49340,15134-A2A2110101118106
RadamesStyx Red127752444250,077-0,08109-A1A1130125115113
ReformPadawan1311147102716-0,23390,03122-A1A2102103113110
RialtoSixpack1351400-239400,50220,31120-A1A2109107120115
RigaGymnast1391382135639-0,1337-0,08127-A2A2107108116115
RobertMilton123851111215-0,2634-0,04120-A1A2103105107109
RogerLightstar1311364862440,09320,02126-A1A2102111113113
RolandTrend1281071455280,01210,05117-A2A2109101115113
SamuelSolitair P14519261266660,14490,05139-A2A2105109117117
StefanBarbados1401450171320,25190,13117-A2A2114122125124
VincentMetro15724311148600,13500,09138123A2A2115107126132

Import Zooservis sperma:

NévApaságTPIMilk lbsZsír_%Zsír_lbsFeh_%Feh_lbsNM$FM$CM$GM$
CloudyAustad28089880,13770,0649756685768734
UranusMontross24461988-0,0659-0,0353414449408372
ZekonSuper26448420,11630,0542675595686695
BenjiBandares297514630,271370,0458969903976939
MaristocratAristocrat272915290,03680,0151707677713645
DukoCharl289117690,04810,0363952896963862

Import OHG sperma:

NévApaságRZGRZ€tej_kgzsír_kgzsír_%feh_kgfeh_%RZMRZrobotB_kazeinLábalakulásTőgyRZNRZhealth
MircoMick15421701104650,18490,10139121A1A2105102121118
SinusSilver13614671469740,1350-0,01142121100106108108
SupremSuperhero1502226206767-0,1366-0,04148-A2A2110108132115
BastaBalisto1188502126-0,02160,08109111A2A299105119108
CiceroCinema1241103286467-0,3768-0,2499112A2A2109919997
MitchMilford P1241089512340,13410,23128118A1A299107107111
LindyLightstar1421783902520,14460,14134-A2A2111105119116
RoscoRoyce1411770747770,43260,00131-A2A2111110117120
Honor PHotspot P1411502543390,16350,16126123A1A2110108119113
GeniusGywer1461662141941-0,1438-0,10128127A1A2113106120119

Import Inseme sperma:

NévApaságGPFTTPItej_kgzsír_kgzsír_%feh_kgfeh_%B_kazeinH.h.él.SCSIES€ICS-PR€
SharpeAlta1stClass38942431244475-0,1671-0,10A1A2109102739433
Sound SystemSilver378026651696940,25650,06A1A110599660418
SpriteAfterburner42312449165730,61510,41A2A2111113989908
NeutronCharley40452558207132-0,39840,11A2A21071048631054
RavasioSharpe383825111538650,0449-0,03A1A2110106669496
FalettiPerseus377424101130450,01530,13A2A211198884805
NewtonLouxor36412552135419-0,29510,04A2A2109103677555
NivenSound System385526001875900,15700,05A1A210199567315
SigilloPadawan42182531120544-0,04690,22A2A211110310461317
NibaliPadawan40962443131044-0,03600,14A2A21091028901086
DistefanoHothand442227841537890,31710,17A2A211410910361009
MinardiDateline43461239690,21650,18A2A21101139101119
ElettroGiordano44352729550890,57550,29A1A211311110681249
PianistaNibali4288171739-0,23770,16A2A21139910631121

További rendelhető szaporítóanyag: